WhatsApp sipariş hattımız üzerinden iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir ve siparişinizi bildirebilirsiniz. Siparişleriniz yalnızca WhatsApp hattımız ve E-Posta adresimiz üzerinden alınmaktadır.

Toptan satın alım dahilinde minimum sipariş limiti 1500 TL'dir. 1500 TL üzeri sipariş vermeniz halinde dilediğiniz ürünü dilediğiniz adette toptan satış fiyatları ile satın alabilirsiniz. Ek iskonto detayları için iletişim kanallarımız üzerinden bilgi alabilirsiniz.

WhatsApp: 0212 514 5858

E-Posta: info@dogannur.com

Web sitemize üye olarak ürün fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

Katalog ve fiyat listesi talebi için WhatsApp hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İlgili departmanımız güncel katalogu tarafınızla paylaşacaktır.

WhatsApp: 0212 514 58 58

EK İSKONTO TABLOSU;

1.500 TL üzeri; %10 Ek İskonto

4.000 TL üzeri; %15 Ek İskonto

7.500 TL üzeri; %20 Ek İskonto

Hazır Ürünlerde Ödeme;

Sadece Nakit ödeme seçeneğimiz bulunmaktadır. Havale veya Elden Nakit ödeme yapabilirsiniz.

Özel Siparişlerde Ödeme;

Üretimi yapılacak ön siparişlerinizde, üretime başlanabilmesi için toplam sipariş tutarının %50'si ön ödeme olarak alınmaktadır. Kalan kısım ise üretim bittikten sonra sevkiyat yapılacağı zaman ödenmelidir. Ödemesi gelmeyen siparişler işleme alınmamaktadır.

Toptan satış fiyatlarımıza KDV dahil değildir.

Kargo ücreti müşteriye ait olup, karşı ödemeli olarak gönderilmektedir. Desi ve ağırlığa bağlı olarak kargo şirketi tarafından belirlenen ücreti, paketi teslim alırken ödeyebilirsiniz.

Kargoist lojistik firmasının hizmet verdiği bölgelerde Kargoist ile, diğer illerde Aras Kargo ile gönderim sağlamaktayız.

Siparişlerinizi, kargo şirketleri aracılığıyla gönderebiliriz veya isteğinize bağlı olarak Lojistik merkezimizi ziyaret ederek teslim alabilirsiniz. Lojistik merkezimizi ziyaret etmeden önce iletişim kanallarımız üzerinden bilgi vermeniz ve ön sipariş geçmeniz gerekmektedir.