• S-M
  • L-XL
  • Beyaz
  • Bordo
  • Kırmızı
  • Mor
  • Siyah

Toptan Sütyen Modelleri Ve Çeşitleri

Sütyenler mağazalarda yerini koruduğu gibi, online satış platformlarında da büyük ilgi ve beğeni görmektedir. Toptan sütyen modellerimizi toptan fiyat avantajıyla satın alabilir, özgün ve şık tasarımları sayesinde kayda değer marjlarla satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte sütyen seçenekleri her yaşa ve beğeniye uygun olup seksi detayları da bünyesinde barındırıyor.

Sütyen Takımları ve Kampanyalı Fiyatları

Özel tasarım ipli sütyen takımları önce sepete eklendikten sonra sipariş adımları takip edilerek siparişi tamamlanmak suretiyle en uygun fiyatlarla satın alınabilir. Ekonomik fiyatlarla satışa sunulan bu ürünler büyük ilgi görüyor. Toplu alımlarda ekstra indirim oranlarından faydalanmak mümkündür. Online toptan satış mağazamızdan sipariş verebildiğiniz gibi, e-mail, whatsapp veya merkez adresimizi ziyaret ederekte siparişlerinizi verebilirsiniz. Ancak üye olunduğu takdirde en yeni toptan sütyen seçeneklerini değerlendirmek ve kampanyalarımızdan anında haberdar olmanız imkanlar dahilindedir.

Bralet Modelleri ve Dantelli Sütyen Seçenekleri

Seksi sütyen takımları arasında ipli sütyen takımlarından sonra en çok ilgili bralet modellerimiz görmektedir. Hem Türkiye'de hem de çeşitli ülkelerde çok satanlar listesinde yer alan bu ürünlerin toptan iç giyim dahilinde; üretimi hassas ve hijyenik ortamlarda yapılmakta olup, üretimlerinde kaliteli materyaller kullanılmaktadır. Ancak kullanım ve yıkanma talimatlarına dikkat edildiği takdirde çok daha uzun ömürlü olarak giyilebilir. Sizler de müşterilerinize bu ürünleri satarken yıkama talimatlarına uymaları noktasında hatırlatmada bulunabilirsiniz.

Seksi dantelleri ile benzerlerinden ayrılan bu toptan sütyen modelleri en özel gecelerde dahi tercihe bağlı olarak giyilebilir. Toptan sütyen modellerimiz genel olarak %80 Polyester, %20 Likra'dan üretilmektedir ancak bu durum üründen ürüne değişiklik gösterebilir. Bu sebeple ürünleri sipariş verirken öncelikle açıklama kısmında yer alan materyal bilgilerini incelemeniz önerilir. %10 ile %20 aralığında kullanılan likra kumaşı sayesinde esneme payı oldukça yüksek olduğu için konforlu giyimler elde ediliyor. Beğenisi kanıtlanmış bu tasarım harikası modellerimizi gönül rahatlığı ile sipariş verebilirsiniz.