Kişisel bilgi güvenliği;

Kişisel bilgileriniz sadece siparişilerinizin size sorunsuz bir şekilde ulaştırılması için kullanılır. Kişisel bilgileriniz 3. şahıslarla ve kurumlarla paylaşılmaz.

Satın aldığınız ürünlerin güvenliği;

Satın aldığınız ürünler; içeriği belli olmayacak şekilde özel olarak paketlenir. Tüm gönderilerimiz siparişinizi teslim alıncaya kadar firmamızın güvencesi altındadır. Bu nedenle ezik, bozuk, yırtık paketleri hiç çekinmeden reddedebilirsiniz.


Satın al işlemlerinde ödeme;

Satın alım işlemlerinde Kredi Kartı,Banka Havale/Eft veya PTT Posta çeki ile ödeme yapabilirsiniz.

Sipariş işlemlerinde ödeme;

Üretimi yapılacak sipariş işlemlerinde ise üretime başlanabilmesi için toplam sipariş tutarının en az %50'si Ön Ödemeli olarak alınmaktadır. Kalan kısım ise üretim bittikten sonra sevkiyat yapılacağı zaman ödenmelidir.

Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo ile anlaşmalarımız bulunmaktadır. Sizin istediğiniz farklı bir kargo şirketi veya Ambar ile de gönderim sağlamamız mümkün.

Kargo veya Ambar ücretleri müşteriye aittir.

İadeler size gönderilen orijinal çanta veya paketlemesiyle birlikte yapılmalıdır. Ürünler giyilmemiş, hiç bir şekilde kullanılmamış, yıkanmamış, size teslim edildiği orijinal halinde, tekrar satılabilir konumda olmalıdır. İncelenen ürün yukarıda belirtilen koşullara uymadığı durumlarda ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilemez. Ürün iadesi paket tarafımıza ulaştığı gün değerlendirmeye alınır.

7 gün süresince koşulsuz geri iade ve değişim hakkınız vardır.

Alışveriş yapmamanız size sorumluluk yüklemez.

Evet. Girmiş olduğunuz bilgiler üyeliğinizin sonlanmasıyla sistemimizden silinir ve hiçbir şekilde kullanılmaz. Üyelikten ayrılmak için üyelik iptali konulu bir e-postayı bilgi@dogannur.com adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

Hayır. Toptan satış olduğu için, KDV hariç fiyatlardır.

Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor" ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse iptal talebinizi 0212 514 58 58 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da bilgi@dogannur.com adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.
Sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için talebinizde iptal etme sebebinizi de belirtmenizi rica ediyoruz.

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan "Hesabım" sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Sipariş Hazırlanıyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde ise siparişinizin güvenliği ve doğru şekilde teslimatın gerçekleştirilmesi için sipariş oluştuktan sonra herhangi bir değişiklik yapılamamaktadır.

Siparişleriniz ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Siparişlerinizi, "Hesabım" bölümündeki "Sipariş Listesi" sekmesinden kontrol edebilirsiniz.
Siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-5 iş günü içerisinde adresinize teslimat gerçekleşmektedir. Resmi tatil ve bayram dönemlerinde kargo firmaları çalışmadığı için bu süreler zarfında teslimat yapılamamaktadır.